میوه است که ما را سالم نگه میدارد، زیرا غذای اصلی ماست. بعضی ها می گویند میوه ها نمی توانند نیرو و انرژی کافی برای کسانی تولید کنند که کارهای مشکل بدنی انجام میدهند. این ادعایی بی اساس است. کسی که میوه می خورد، میداند که از صددرصد میوه، نود درصد انرژی کسب می شود، در حالی که از صددرصد گوشت فقط سی درصد انرژی به دست می آید. میوه ها زودهضم و نیروزا هستند و برای هضم خود به انرژی ناچیزی احتیاج دارند، اما گوشت دیرهضم است و برای هضمش باید انرژی فراوان مصرف شود. انرژی یعنی نیرویی که ما در این دنیای پرآشوب بیشتر از هر چیزی بدان احتیاج داریم.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید.

کارگران زیادی مشتاقانه به من زنگ میزنند و می گویند که تمام روز را بدون اینکه احساس خستگی و گرسنگی کرده باشند، با چند سیب کار کرده اند. رومه آمریکایی زندگی سالم» گزارشی از خانم باربارا درباره شوهرش آل که در آلاسکا مشغول تحقیق بود، به چاپ رسانده که در آن آمده است، حتی در آلاسکا که دمای هوا زیر صفر است، میوه تنها غذایی است که انسان را بدون هیچ گونه ناراحتی در مقابل سرما حفظ می کند . آل که در نروژ به دنیا آمده بود، تمام عمر اكثرا با ماهی تغذیه می کرد و به تب رماتیسم مبتلا بود، دائم از ناراحتی دستگاه دفع ادرار رنج می برد و از طریق مجله «علم حیات» به واقعیت هایی درباره مواد پخته پی می برد و یک شبه تصمیم می گیرد دیگر غذاهای پختنی نخورد و فقط خام بخورد. او از سال ۱۹۸۰ به بعد دیگر غذای پخته نخورد و سعی کرد این بررسیها و تحقیقات را در شرایط متفاوت در سرتاسر دنیا به مرحله آزمایش بگذارد. همسرش به او افتخار می کند که سرمشق خوبی برای دیگران است و همچنین خود را از زندان بیماریها نجات داده است. او قهرمان دو استقامت و همچنین اسکی است.

در آلاسکا همایشها و جلسات متعدد درباره خوردن میوه برگزار می کند

زیرا بر اثر سرما و استفاده بیش از حد از الکل، آمار جنایت روزبه روز در آنجا بالا می رود. هر کس خودش مسئول تندرستی و رفاهش است. تندرستی چیزی است که تو خود باید در موردش کار کنی. داستان آل ثابت کرد که حتی در سردترین منطقه دنیا وقتی تو غذای طبیعیات، یعنی میوه ها را بخوری، در بهترین شکل تندرستی همراه با استقامتی توصیف ناپذیر و پرانرژی و پرتوان خواهی زیست بدون اینکه به بخاری احتیاج داشته باشی. این مردم یاد گرفته اند بر حسب اینکه دهان دارند، آن را باز کنند و حرف های بی اساس بزنند. چرا تو خودت مدتی میوه های خام را آزمایش نمی کنی تا بدانی آیا واقعا من درست می گویم یا نه؟ آنچه را تاکنون در باره میوه ها شنیده ای، فراموش کن.

بگذارخوردن میوه برایت حیرت انگیز باشد

مسلم بدان بر اثر این آزمایش نخواهی مرد، بلکه از پله های تندرستی بالا خواهی رفت. سردی دستها و پاهایت بر اثر نارسایی های دستگاه گردش خون توست و مسبب آن استفاده از غلات و سیب زمینی در طول سالها. با اسید میوه ها که در نتیجه همیشه قلیایی هستند، به جنگ مواد چسبندهای برو که جداره رگهایت را تنگ کرده اند و آنها را حل کن. مواد یادشده در بالا که همه اسیدساز هستند، کلسیم استخوان ها را نابود می کنند. به اطرافت نگاهی بینداز و ببین چقدر آدم علیل و فلج وجود دارد. اگر در فصل زمستان شروع به میوه خواری کرده ای، هروقت سردت شد لباس گرم تر بپوش. تو باید خرگوش آزمایشگاهی خود شوی و همه چیز را روی بدن خود امتحان کنی.

لازم نیست مثل داروهای شیمیایی که عوارض و تأثيرات بعدی دارند، از تأثيرات بعدی میوه ها هراس داشته باشی. آنها معجزه می کنند. اگر می خواهی این معجزه را ببینی، خودت امتحان کن. به خالق طبیعت اعتماد کن و نترس. افراد زیادی هستند که می شنوند می توان خود را با میوه سیر کرد، ولی باورشان نمی شود و تصور می کنند با میوه خوردن نمی توان کار کرد و قدرت داشت. این فقط پیشداوری است. من هزاران دلیل دارم اما به همان مثال آلاسکا اکتفا می کنم. من خود در فصل های متفاوت با میوه های گوناگون آزمایش هایی انجام داده ام. مثلا در فصل انگور چهار هفته فقط انگور خوردم و خود را پرانرژی و کاملا سرحال و پرقدرت حس کردم. بعضی ها می گویند مصرف زیادی میوه های شیرین موجب مرض قند می شود. قند میوه ها به آهستگی وارد جریان خون می شود و سلامت به بار می آورد، اما بیماری هرگز! علت مرض قند استفاده بیش از حد از گوشت، مواد نشاسته ای، غلات، شکر و نان سفید است.

کسی که بدنش پاک نیست

در آغاز ممکن است برایش مسائلی زودگذر به وجود آید. با شروع میوه خواری بدن خیلی سریع شروع به پاکسازی خود و دور ریختن آشغال هایی می کند که علت اصلی بیماری ها هستند. خیلی از متخصصان خام خواری نیز این را نمیدانند. عمل پختن تمام مواد مغذی خوراکی ها را نابود و آنها را به موادی بیمار کننده تبدیل می کند. ادویه ها هم مواد حیاتی خوراکی ها را به موادی سمی تبدیل می کنند. بعد از اینکه از زندان بیماریها نجات پیدا کردی، باید خوردنت را کنترل کنی. همیشه سعی کن کم بخوری. بدان که پرخوری سبب بیماری است و هروقت گرسنه شدی، بخور. معده گشادشده ات را که پرزهایش بر اثر خالی کردن بشقاب های برنج و غلات از هم باز شده است، با روزه گرفتن جمع و جور کن. بدان که اگر از بهترین غذاها هم زیاد بخوری، بیمار می شوی. از غذا برای بازی و تفریح و سرگرمی و فرار از خود استفاده نکن. حیوانات علف خوار را نگاه کن که چگونه از علف فاقد پروتئین استفاده می کنند و سرحال هستند. البته همیشه ملاک ما حیواناتی هستند که واقعا علف خوارند، نه علف خوارانی مثل گاو که همچون ما بدبخت و مبتذل شده اند و به جای علف، پودر استخوان و آنتی بیوتیک به آنها میدهند که میلیونها گاو را بر اثر ابتلا به بیماری جنون گاوی از بین می برند.

برای رهایی از چاقی با ما تماس بگیرید.

رژیم لاغری میوه ,ها ,های ,کن ,انرژی ,مواد ,میوه ها ,بر اثر ,می کنند ,می کند ,ها رامنبع

کاهش وزن با محدودیت مصرف کالری | لاغری سریع قسمت دوم

کاهش وزن با محدودیت مصرف کالری | لاغری سریع قسمت اول

عوارض چاقی | درمان چاقی | چاقی شکم | مشاوره | تماس بگیرید

دستگاه کویتیشن | کویتیشن چیست | دستگاه لاغری کویتیشن | قیمت | تماس بگیرید

لیپوساکشن | لیپو | جراحی | عوارض لیپوساکشن | تماس بگیرید

رادیوفرکانسی | آر اف | مشاوره | قیمت | تماس بگیرید

اولتراسوند تراپی | دستگاه اولتراسوند | مزایای اولتراسوند تراپی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

جاست 4دانلود نسیم کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مجید خبرگزار سایت جدیدترین مطالب آموزشی و جذاب دولتمداری شایسته adabiat7 طراحی دکوراسیون داخلی خرید لوازم یدکی لودر ولوو اقامت اروپا، مهاجرت به کانادا ویترین های مغازه